Bunun Sebebi Ne Olabilir?

AydannD

Arkadaşlar belki saçma gelicek ama böyle hafif tiz bir ses çıkarınca kedim koşarak yanıma gelip bana kendini sevdiriyor ve kucağımda uyuyor acaba bunun sebebi ne olabilir? Ne zannediyor da hemen koşarak yanıma geliyor?

12 CEVAP

ZehraBulutt

Bunu nasıl keşfettiniz merak ettim :D

fredda

ben yaptım ve gelip kaşımı ısırdı ehxgsgxgsgx

Oske22

Yavru kedi sesleri de tiz olur ya belki ondandır. Benimki de öyle.

AydannD

Bunu annem keşfetti nasıl oldu gerçekten bilmiyoruz sadece sebebini merak edioruz :Ds @ZehraBulutt

FridaDora

Nasıl bir ses tam olarak merak ettim, ben de denemek istiyorum ????

pillikontes

aynı şeyi küçük kızımda yaşıyoruz bizde mesela ben ince ses tonuyla konuşunca nerdeysem gelir yanıma kucağıma atlar sevdirmeye çalışır anlam veremediğim ama çok tatlı bir olay.. diğer kedilerimde öyle bişey yok ama :D mesela birşeyi daha farkettim yine bu minik cadı ben yere çömelip kedi pozisypnu alıyorum bana tuhaf bir ses çıkarıp gelip sürtünüyo kuyruk havada ama diğer kızım oğlum böyle bişey yapmıyo her kedi farklı anacım :D

Oske22

Benimki de köpek sesinden hoşlanıyor. Küçük Yavru kopek sesi açınca nerdeyse koşarak geliyor beni yalıyor :D

AydannD

Böyle ince çok tiz bir sesi uzunca çıkarınca kısık sesli bir çığlık gibi @FridaDora

sekerfare21

Size kosarak gelmesini anlayabilirim ama uyumasi ilginc. Kucuklukten beri onunla tiz bir ses tonuyla konustuysaniz tepki vermesi normal. İnternette var o tarz videolar, sadece belli ses tonuyla konusunca tepki veren evcil hayvanlar.

ince çığlık gibiyse ses miyavlama zannediyordur

AydannD

Hahahsjah sanırım cidden her kedi farklı sese tepki veriyor sanırım cidden çok merak etitğim için veterinerime danışacağım :Dd hikayeleriniz çok iyiymiş teşekkürler

AydannD

Yavruluğundan beri benimle değil henüz bikaç ay önce sahiplendim diyebilirim neredeyse 2 yaşında