Gözleri Sulu Sulu! (Part2)

FridaDora

Dün bahsetmiştim kedimin gözlerinde akıntı var diye. Dün tavsiyeler doğrultusunda papatya çatısı soğutup sildim sık sık aktıkça akşama doğru yeşil yeşil aktı. Bugün yeşil akıntı bitti gibi ama su akmaya devam ediyor. yemek, oyun, enerji, kaka ve idrarında hiç bir sorun yok. Fotoğrafını yükleyeceğim. Veterinere gitmek için beklemeli miyim yarın daha iyi olursa?

İlk foto bugün, 2. foto dün çektiğim.

4 CEVAP

Oske22

Benimki de akıntı gibi sivi akıyordu vet normal dedi. Çapak gibi kuruyup kalıyordu. Büyüyünce geçti.

Oske22

Siz yinede yarın geçmezse sorun bir baska bir şey olabilir

Anonymus552223

Sol goz kizarmis gibi geldi kendi bile yolmus olabilir.

Nazzzz011

Benim kedimde de sık oluyor veteriner normal dedi ve bize temizlememiz için sprey verdi sizde bir veterinere danışabilirsiniz