Köpeğimin Cinsi Pekinezmi Spaniel Mi?

Leolinko

Köpeğimi sahiplendiğinde pekinez demişlerdi ancak büyüdükçe pekineze benzemediğini farkettik bilen varsa yardım lütfen:)

6 CEVAP

Berkaycihan

Pekinez kırması

Berkaycihan

Muhtemelen 0 boy terrier

Türkiyede Köpek Irkları Federasyonuna bağlı Pekingese sayısı çok az, nadir bir ırk. Aslında gördüğümüz Pekingese denilen köpeklerin çok büyük kısmı Pekingese - Tibet Spaniel kırması. Sizin çocuğunuz da muhtemelen bu iki ırkın kırması veya saf bir Tibet Spaniel. Büyüyünce daha belli olacaktır. Uzun ömürler dilerim :)

Leolinko

tesekkür ederim pekinez ve hangi köpek onu merak ediyorum aslında

Leolinko

Tesekkürler tekrar:)

Holosko

Pekinez