Numune

anjelik123

Bugün nd nin numunesini aldım. Yavru tahılsız/yetişkin kuzulu düşük tahıllı ve morina balıklısını. Nasıl sevip sevmediğini anlayabilirim hepsini önüne mi koymam gerekli?
Bugün proplanda aldım almıcaktım ama balıklı ilk onu denemek istedim oğlum yüzüne bakmadı kızım hemen onu yedi ve halada yiyor önceki kuzuluydu karıştırmadan versem bir sorun olur mu?
İki sorumada cevap istiyorum. Teşekkürler

5 CEVAP

Oske22

Önüne koyun severse yer zaten karıştirmayın baska mamayla falan.

Tabi ki başka mamaya geçerken ishal kabızlık gibi sorunlar olmasin diye birkaç gun karıştırarak veriliyor.

Oske22

Farketmez. Biraz koyun önüne yerse zaten beğenmiş demektir. Koklayıp bırakırsa beğenmemiştir.

Proplani iki kedi mi sevdi tek kedi mi? İki kedide sevdiyse ve ondan alacaksaniz ilk günler biraz karıştırarak verin önceki mamasiyla. Sorun çıkmaz

anjelik123

Numuneleri karıştırmıycamda karnını doyurduktan sonra mı koymam gerekli farkedermi o?
Proplanıda akşam bi tas koydum önüne sabaha kadar bitirmişlerdi ama kakalarında bi sorun yok.

anjelik123

Sadece dişi kedim sevdi halbuki o balıklı mama sevmiyordu. Erkek kedim kokladı gitti o yavru mamasını yiyor belkide ondan olabilir. Bugün nd nin balıklısını deneyeceğim bi beğenmezde proplandan devam edicem artık. Teşekkür ederim

anjelik123

Kedimin dışkısı biraz yumuşamış mamadan olabilirmi bir kase dolu vermiştim önceki mamasıyla karıştırmadan ihtimal varmı