Sağlam Bir Kedi Oltası Oyuncağı Önerir Misiniz?

Seyma6390

Daha önce üç kere aldım kedilerim hemen koparıyor.

13 CEVAP

Esraesngl

Kendim yaptim, parmak kalınlığında ağaç parçası, ip ve ucuna değişik ses yapan şeyler. Hem sağlam hem de oynaması iyi gayet

Siyammm

Bende kendim yaptım üstelik o parayla alınanlardan daha pratik. Uzayïp kısalıyor. Şu cam silme şeyleri var . Onun çıkabilen kısmını çıkradım ( bu kısım uzayïp kısalıyo) ucuna 3 tane ayakkabı bağcığını annem ördü . Alsana olta ne diye para harcıyım öğrenci halimle :D . Gidip kedi topu fln alan var çok komik geliyor. Halbuki pinpon topunu veya alüminyum folyo dan yapılmïş şeyler daha çok ilgi çekiyor

Raraco

Kendim yaptım. Bir bambu sopaya yün ip bağladım, ucuna da yine ayni ipten saçak yaptım. Saçakla sopa arasındaki ip bazen kopuyo yenisini bağlıyorum.

KediVelisi_

Ben bunu kullanıyorum https://ty.gl/kken7uscm bakabilirsiniz gayet sağlam :)

Seyma6390

Teşekkür ederim :)

sekerfare21

Bende de tahta olan var ama esneyebilen bir sey olursa saha iyi sanki. Oynatirken cok da saglikli degil gibi geliyor bana.

KediVelisi_

Benim attığım linkte ki ürünün lastiği esniyor bilginiz olsun belki almak isteyenler olur :)

mrvargc

Bu siteden almistim trixie markasinin aldim 21 yada 22 liraydi cok memnunum bi kopma parcalanma gerceklesmedi ve kedim onunla oynamayi cok seviyor

Elvannnn

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/trixie-oyun-sopasi-kedi-oyuncagi-50cm.html ben bundan almıştım tüyleri koptu ama saçakları çok sağlam hala duruyor ve onlarla oynamayı da çok seviyor en sevdiği oyuncağı bu

mmbytk

https://www.***********.com/eastland-uzayabilen-kedi-olta-oyuncak-46---85-cm-p-HBV000005JRR9?magaza=NetAkvaryumPet

Bu ürün çok güzel, uzayıp kısalıyor ve baya esnek, çok uzaklara gidiyor. Gerçek olta gibi. Ucundaki oyuncak da kanca ile bağlı oltaya. Kopsa da başka bir şey takılabiliyor.

kedimelsa

Sopaya kendiniz bile yapabilirsiniz evde mesela ben şey yaptim evde bı sopa vardı orta boyutta tahta bir sopa ucuna da minik bı oyuncak vardı bağlamalı onu bağladım ip ile sardığım yere de hızlı yapıştırıcı sürüp soğutucu spreyini sıktım şimdi aldığım oyuncaklarla degil sadece onla oynuyor ucuna ne çok yumuşak ne de çok sert olan bı oyuncak taktım kulaklı bişey disleini de kasiyor

Edaturk

Benim kedim oltayı çok seviyor ve çok fazla ağzına sokuyor bu sebepten ötürü doğal malzemeden olması önemliydi benim için doğal malzemeli ve güzel oyuncaklı bir olta buldum gayette sağlam çıktı asla kopmadı çokta keyifle oynuyoruz dakikalarca :)
linki: https://ty.gl/h5mgqmw0

Seyma6390

Hepinize çok teşekkür ederim :)