Kedimle Sık Oynamak Onu Yaramazlaştırır Mı ?

Ebra_erdem

Biraz tuhaf bi soru olucak ama:D benim kedim oyun oynamayı baya seviyor kendisi şuan 10 aylık bende kedi oyuncak oltası aldım lazeride var bu arada onları baya seviyor oltayla ve lazerle sık oynatirsam onu yaramazlaştırır mı yoksa aksine av iç güdüsüne iyi mi gelir yorumlara göre oynatma saatlerini değiştiricem :))

8 CEVAP

Anonymus552223

Bol bol oynatin bunda sıkıntı yok ama lazerin kotu etkileri olabilir. Hicbirsey yakalayamadigi icin

BalliBadem

Oynatmak psikolojisi, iç gücüleri için iyi ve hareket etmesi içinde iyi
Yanlız lazer kullanmayın hatta atın gitsin çok zararlı hem psikolojikeri bozuluyor hemde gözüne zarar verebilir

Oske22

Yok kiz hatta daha mutlu oluyorlar. Ben oynamayınca benimki beni dövüyor :D

Ebra_erdem

lazer gözünede zarar verebilir diye pek oynatmiyorum

Ebra_erdem

Herkese Teşekkürlerr @Oske22 yalnız sizi dövmeside iyiymiş :D

Oske22

Cok fenalar çok :D

Ebra_erdem

lazerle artık asla oynatmam tavsiyeleriniz için çok teşekkürler :)

Nazzzz011

Sanmıyorum ben elimden geldiğince oynatıyorum çok seviyor ve bir zararı olmuyor