Mystic Kedi Maması Nasıl

Mystic kedi maması çok uygun fiyatlı ve içeriğide fiyatına göre güzel tavsiye edermisiniz ayrıca kötüö yanı sadece 1.5 ve 15 kg olanı var

5 CEVAP

ZehraBulutt

Ben de numune istedim, 2 gündür yiyorlar, kakaları cıvıdı ve çok kötü koktu. Paket almayı düşünmüyorum.

bilgeeda

Benim kendime ağır gelmişti mystic tüyleri yağlı gibi olmuştu

Ebra_erdem

Her mama her kedide farklı etkiler gösteriyo ben kedime 1 ay civarı kullandım kedime iyi geldi tüy dökümünü biraz azalttı kedimde çok beğenerek yiyordu bi denemeniz lazım gerçekten fiyatına göre baya iyi bi mama

NSukun

Mystic in genel sorunu gaz ve tuvalet kokusu her kedide farklı etkisi var tabii ki ben numune istedim gönderdiler olumsuz bir etki görmedim o dönem iki yetişkin iki yavru kedim vardı memnun kaldım fakat paket çok büyük diye almaya cesaret edemedim bizimkiler çabuk sıkılıyor sürekli mama değiştiriyorum aynı mamayı aylarca yemezler diye almadim denenebilir Instagram sayfasını takip edip hangi mamadan numune istediğinizi yazın 7-8 lira kargo ücreti ile gönderiyorlar

omarkai38

Ben bir kaç gündür kullanıyorum. Genel olarak mystic ishal yapıyor demişler benim Kedimde yapmadı. Severek yiyor. Kaka kokusu ve gaz sorunuyla henüz karşılaşmadım eğer olursa yazarım burdan.