Kedim Neden Isırıyor

sahsene

her sevdiğimde elime atlıyor ısırıyo bazen sinsice yaklaşıyo ısırmak için

6 CEVAP

Leolinko

Eğer cinsi tekir ise büyüdüğünde bile ısırıyor ve o huyunu bırakması cok zor, tekir değil ise dişleri kaşındığı için olabilir

yavru ise oyun oynamak için ısırıyordur sinsice yaklaşmalarının nedeni o muhtemelen , dişleri kaşındığı içinde ısırıyor olabilir benim kedim altı aylık olunca ısırmayı kesti şimdi çok nadir ısırır oyun oynarken , tekir olup olmamasıyla alakalı bir durum değil yani

senakose

Bnim kedim tekir cinsinden ve bni isirdiginda aciktigini anliyorum yani aciktigindanda olabilir disinin kasimasida var tabii

patkam

dişi kaşınıyor olabilir veya yavruysa oyun oynama ihtiyacı hissediyordur

mhtpyldz

Muhtemelen disi kasindigi icin yahut oyun oynamak icindir , ben kedime elimle oynamaya calisyiginda duzenli olarak ayni tepkiyi verdim ve durum iyimser sizde ayni seyi deneyebilirsiniz . ve oyuncaklar alip dikkatini dagitabilirsiniz.

Kediniz yavru mu ?
Kediniz galiba sevilmek istemediği için olabilir
Açıkmışta olabilir
Dişi kanişyor olabilir