Ankarada Cerrahi Operasyon Yapan Veteriner ?

Simgeyldrm

Arkadaşlar kedimin göz ameliyatını yaptiricaktim fakat cevremdeki veterinerler yapamiycagini hocaların yapmasi gereken bir ameliyat olduğunu söylüyorlar ankaradaki veteriner fakultesi gercekten cok uzak 2 otobus degistirmem gerekiyor sahsi arabamiz yok oraya gidemiyorum sizin bildiginiz ankarada sincan etimesgut eryaman taraflarinda cerrahi operasyon yapan veteriner klinigi varmidir

5 CEVAP

Cansumuezza

Ankarada bir hayvan hastanesi vardı. Baya tvde falanda çıkıyordu ben olsam oraya giderdim

nilayy24

Petart veteriner kliniği. Eryamanda. Tavsiye ederim hekimler çok ilgililer

Simgeyldrm

Pet arta yazdim ama cevap gelmedi cerrahi operasyon yapiyorlarmi . başta yapariz diyorlar sonra kedimin durumunu görünce vazgeciyorlar hoca lazim diyorlar anlamadim :(

Simgeyldrm

Hangi hayvan hastanesi fakultemi

ZehraBulutt

Cansu cathospital'ı mı diyorsun acaba, o da uzak ama arkadaşa.