Kedim Düştü Acilllll

ceydacorek

kedim bi yarım saat önce teyzemin elinden düştü 1.5 metre falan düşer düşmez hemen yatağın altına saklandı çok korktu hiç tepki vermedi oyuncaklarına bile bi süre sonra çıktı yemeğini yedi tuvalete girdi tuvaletinde herhangi bi sıkıntı yok ama benim içim hiç rahat değil çok keyifsiz saklanıyor bi yerlere oturdum ağlıyorum bi şeyi var mıdır diye bir şey olur mu sizce korktuğu için mi böyle?

25 CEVAP

yusufsaygin2

1.5 metreden düşmesi fazla sorun olmaz diye tahmin ediyorum ama tabii ki düşme şekli falan da önemli, normalde 1.5 metreden düştükleri zaman hissetmezler bile ama.. belki sizin yavrucak ani sarsıldığı için korkmuştur..

selincam

böyle durumda ne olacağını kestiremezsiniz 7/24 açık veterinerler mevcut götüremiyorsanız arayın lütfen

Cansumuezza

Veterinere götürün demenin suç olduğu site,petlebi :D götürmeyin kardesim burda teselli verin yok ya bişey olmaz falan diyin birbirinize iyi geceler

ceydacorek

Anlayan ve açıklayan arkadaşlara çok teşekkür ederim miniğim şu an çok iyi iştahı tuvaleti gayet normal hareketlerinde bi sıkıntı yok sabah veterinerimizi aradım bi sıkıntı olmadığını söyledi tekrar teşekkür ederim ????

Anonymus552223

Kac aylik? Kafaustu mu dustu

ceydacorek

2 aylık kafa üstü düşmedi tam göremedim ama ayakları üzerine düştü sanırım koşarak kaçtı

Anonymus552223

Kendi mi kacip atladi yoksa hazirliksiz mi dustu bu da onemli

kedimelsa

Bişey olmaz bence ama belli de olmaz veterinerin bir bakmasi gerekebilir açısı olsa bence bağırirdi korkmustur

Nazzzz011

Saklanması korktuğu içindir büyük ihtimalle benimde kadim 2 aylık ken elimden düştü kaçtı yatağın altına hiçbir sorun olmadı içiniz rahat değilse bir veterinere danışın

Edaolgn

1,5 metreden bir şey olmaz korkmuştur sadece ya da ayağı felan incitmiştir ağlamana gerek yok