Kedim Düştü Acilllll

ceydacorek

kedim bi yarım saat önce teyzemin elinden düştü 1.5 metre falan düşer düşmez hemen yatağın altına saklandı çok korktu hiç tepki vermedi oyuncaklarına bile bi süre sonra çıktı yemeğini yedi tuvalete girdi tuvaletinde herhangi bi sıkıntı yok ama benim içim hiç rahat değil çok keyifsiz saklanıyor bi yerlere oturdum ağlıyorum bi şeyi var mıdır diye bir şey olur mu sizce korktuğu için mi böyle?

25 CEVAP

Edaturk

Hiç kusura bakma demene gerek yok bir anlık panikle buraya da sormak isteyebilirsin herkes bişeyler soruyor sonuçta bu sayfada herkesi linçlemeye hazır sadece en iyi kendileri evcil hayvan bakıyormuş sanan gereksiz bir tayfa var sakın ciddiye alma çok geçmiş olsun

Gamsem

Yani burda yeniyim ama bazen insan korkuyor birşey yazmaya hemen linç yok buraya yazacağınıza ,cahilmisiniz vs.kız herald ekötü birşey görse veterinere götürür yok cani tutup hayvanın acı çekmesini izlicek zevk alıyor.yani bazı insanlar çok mutsuz belliki hemen azarlamaya yer arıyor korkmuş adam gibi bilen başına gelen varsa bilgilendirsin yoksada işte ne biliyim riskli birşey olabilir vs deyip veterinerle irtibat kurbasını söylesin. Sonuçta buraya yamamızdaki amaç bilgilenmek öğrenmek fikir edinmek biz acımasız insanlarmıyızda hayvana birşey olcak ama zevk alıcakmışız gibi mi duruyoruz lütfen yapmayın bilmeden insan üzersiniz vebaldir bu.biz daha yeni bebek sahiplenmişiz doğurmuşuz bir anne gibi düşünün nasılki öyle olunca bir kadın annesini yakınlarına danışarak hareket eder ve sonrasında gerekliyse doktora gider öyle düşünün şütfen direk insanları azarlama olayına girmeyin.sinirinizi yönlendiricek birşey bulun kalp kırmak kolay

Aminto

Ne kadar sert kaba yorum yapabiliyorsunuz ya saat geç olduğu için paniklemiş sormuş bilen biri vardır diye yardım istemiş. Normalde döndüyse sıkıntı yoktur korkmuştur, yine her hangi bir durum olursa götürürsün tabi öp bizim yerimize :)

nilayy24

7/24 açık veterinerler var. Biz buradan ne yapabiliriz? En kötü arayıp sorabilirsiniz götüremiyorsanız bile

Elifozdemrrr

Bu tarz olaylar için medet arayacaginiz yer burası değil bir veteriner hekim olmalı gidemiyorsaniz bile onu arayın danışın sorun biz ne yapalım ne diyelim düşen kediye içiniz rahat değilse veterinere gitmekten başka kim içinizi sogutabilir buradan bu tarz şeyler için tam olarak nasıl bir cevap bekliyorsunuz anlam veremiyorum sonra bazıları çıkıp kızıyorsunuz diyor nasıl kizmayalim aklına burası gelecek ve buraya soru soracak bir insanin nasıl veteriner gelmez ya da neden buraya yazar anlamiyorum

sekerfare21

1.5 metreden bir şey olmaz. Korkmuştur sadece. Maksimum incinmişse bile bu yaşta çabuk toparlanır.

Siyammm

Eminim okuyanların yarısï neden sineklik yok diye linclemeye gelmiştir başlıktan dolayı :D

Fatih55

Ya bu sitede linclemeyi seven arkadaşlar çok var, elleri tetikte bekliyorlar:) korkmuştur ürkmüştur... Kedi için 1,5 metre ciddi birşey değil :D hicbirsey olmaz mrk etme...

Cansumuezza

7/24 veterinerler acil durumlar için oluyor. Malum "acil durum"

NSukun

Kusma falan olursa veterinere gitmeniz gerekiyor yaş mama ya da sevdiği birşeyler verin iki aylık olmuş kedi bir buçuk metreden çok fazla zarar geleceğini düşünmüyorum ama iştahsızlık kusma olursa yarın veterine gidin mutlaka

ceydacorek

Çok teşekkürler arkadaşlar şu an normale döndü Allaha şükür hareketlerinde de bi Sıkıntı yok zaten bir şey gözlemsem hemen götürürdüm bazı arkadaşlar öyle demiş ben sadece içim rahat etmedi diye sormak istedim kusura bakmayın sorduğum için

AydannD

Merhaba 1.5 metre çok yüksek değil o sebeple hele de ayaklarının üzerine düşmüşse bir sorun olacağını sanmıyorum. Sarsıldığı ve korktuğu için saklanmıştır ve kaçmıştır çok normal. Ama yine de böyle durumlarda götüremiyor bile olsanız arayabilirsiniz içiniz rahat eder

mishathecat

Yorumların bazıları gerçekten çok kırıcı ve abartılı. Kız bence bu durum başına gelen varsa ne gibi şeyler oldu amacıyla sormuş. Bu kadar üstüne gitmemek lazım. Ayrıca bence de 7/24 açık bir veterinere telefonla arayıp sorabilirsiniz. Çok bilgim yok ama bir sorun olacağını düşünmüyorum daha küçük olduğu için korkmuş olabilir o yüzden o tarz hareketler sergiliyor olabilir. Diğer arkadaşların dediği gibi anormal durumlar olursa hiç beklemeden veterinere götürün ama. 7/24 açık veteriner no'su bilmiyorsanız şuan bulunduğum şehrin 7/24 açık veteriner no'sunu verebilirim en azından arayıp bilgi alırsınız

gzmtktms

Sadece korkmuştur :)

ceydacorek

Veterinere bu saatte mi götüreyim hanımefendi?