Bir Marka Kumun Taklidini Yapmak Mümkün Müdür?

Elifkar92

Arkadaşlar merhaba? Daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu diye çok merak ediyorum? İnternetten ever clean marka iki kutu kum sipariş ettim. Ama gelen kumların daha önce aldığım ever clean marka kumlarla uzaktan yakından alakası yok. Hem tanecikleri hem topaklanması hem de kokuyu hapsetme oranı diğer aldıklarımdan çok farklı. Piyasaya göre 10 lira ucuzdu alırken. Sizce sahte ever clean olma gibi bir ihtimali olabilir mi?

5 CEVAP

sekerfare21

Sahte olacağını zannetmiyorum ama bu şikayet internet ortamında çok var. Ürünleri birkaç çeşit olarak üretiyorlar ve internette her ne kadar aktif karbonlu, karton kutuda olanın resimlerini koysalar da eve gelen poşette kokulu daha ucuz modeli oluyor aynı kumun.
Kısacası bana satıcı sahtekarlığı gibi geliyor.

Cansumuezza

Ever clean kullandım hiç boyle bi sorun yaşamadım marka ile iletişime gecin bence. Dediğiniz siteyide hic bilmiyorum almamak lazım böyle yerlerden

Cansumuezza

Hangi siteden aldığınız önemli aslında nerden aldınız?

Elifkar92

Bolpati.com adlı siteden aldım.

Elifkar92

Haklısınız. Benim de boşluğuma geldi. Teşekkür ederim.