Advance Kedi Maması

saitcanturk

Arkadaşlar merhaba.. İyi günler dilerim. Kedim şu an 4.5 aylık. Ben kedimi sahiplendiğim de Royal Cannin Baby Cat & Mother maması kullandım çok severek yemedi , Whiskas kullandım onuda yemedi :D BonaCibo geçiş yaptım Allahım onuda yemedi :D Severek yemiyordu bu mamaları yiyordu ama çok çok az iştahsızdı fulll.. Advance Yavru kedi maması aldım bugün veterinerden önüne Advance kedi maması ve yaş mama koydum yaş mamayı bırakıp yeni aldığım mamayı yemeye başladı gidip gidip sürekli bunu yiyor ve yerken de mutlu olduğunu belirten tuhaf sesler cıkarıyor :D Sizce.. Advance kedi maması nasıl ? en son çarem bu mama çünkü :)

4 CEVAP

gizemaslan

sorun yaşatacak bir mama değil bence

ZehraBulutt

Yiyorsa devam edin, önceki mamalarınızdan daha iyi. Advance'ten iyi mamalar da var tabi.

LadyAndCat

İyi ve kaliteli bir mama kullanabilirsiniz.
Hem ufaklıkta nam nam sesler çıkararak sevdiğini belirtmiş :))
ADVANCE KITTEN TAVUKLU
BESİN DEĞERLERİ:
Protein: %41.
Yağ: %20.
Taurin değeri %0,14 ki çoğu mamada bu oran 0,10 yani iyi bir değerde ama kaç mg bilmiyorum.
Diğer değerler de iyi.
%28 TAVUK ETİ.
%16 PİRİNÇ diye belirtilmiş.

bademthecatt

Proplan rc hills mamalardan daha iyi geliyor bana sevdiyse kullanabilirsiniz