Sokağa Çıkma Yasağı Sorun Olur Mu

bbeyzvv

18 altıyım ve earkadaşım gözü iltihaplı kedi bulmuş uzakta biraz yakalamama yardım et falan dedi gidip alsam eve götürsem sorun olur mu polis sorarsa veterinere gidiyorum falan desem veterinere götürmicem ama şu anlık

8 CEVAP

kedimelsa

Yok elinde kedi var zaten çantasında nereye gidebilirsin ki gezmeye cikaramiycana göre ben kendim gittim 17 yaşındayım ve polise sorarak gittim veterinere gitmek serbest

kedimelsa

Rica ederim kalbi güzel arkadaşım inşallah iyileşir :)

kedimelsa

Gidebilirsin veterinerlere gitmek serbest sonuçta bu bir sağlık bizzat sordum polise

kedimelsa

Hem zaten hayvanın hasta olduğu belli olur gözü kötü için rahat etmezse ara bı soyle

bbeyzvv

çok teşekkür ederimm kediye bakacak kimse yokmuş minicikmiş üzüldüm de bi yandan korktum sıkıntı olur diye

bsrdgr

kaç seferdir sokağa çıkma yasağına denk gelen günlerde veterinere ya da yavruları sahiplendirmeye arabayla çıktık. Sadece birinde polis kucağımdaki sepeti görmüş olacak ki sormadı bile. Diğer çıktığım günlerde ise ne çevirme, ne sorgu hiçbir şey olmadı ama. Zannediyorum sizin başınıza da bir şey gelmez.

bbeyzvv

veterinerden mesaj vs almam zorunlu mu peki

bbeyzvv

umarım yakalarız da iyileşir hemen