Kısır Kedi

Firfir1

Kedimi nerdeyse 2 hafta önce kısırlaştırdım ama hala aşırı derecede miyavlamaya devam ediyo kendisi 10 aylık erkek kedi bu miyavlamaları tahmini ne zaman durur sizce ?

3 CEVAP

hermosaMia

Erkek kedilerde nasıl oluryoe tam bilmiyorum ama acaba bir ağrısı mı var bilemedim kısırlaştırmayı yapan veterinerinizi arayıp danışırsanız o sizi daha iyi aydınlatabilir.Geçmiş olsun

LadyAndCat

Veterinere danışın

Ebra_erdem

Benim kedimde erkek 9 aylıkken kısırlaştırdım şuan 10 aylık önceden hep tuhaf hareketler yapıyordu şuan binde bir yapıyor 1,2 aya tamamen bu huyunu bırakacığını düşünüyorum sizdede öyle olur umarım biz ergenlige girdikten 3 hafta sonra fln kısırlaştırdık huyları kalıcı olmasın diye