Kedimi Sevmek :(

Edaturk

Kedim kucağa hiç alışkın değil asla durmuyor ama bazen çok sevesim geliyor kucağıma alıp seviyorum kaçana kadar :( arada sırada bunu yapmamın sakıncası var mıdır? Kedişimde olumsuz bir etki yaratır mı?

9 CEVAP

LadyAndCat

Hayır tabii ki de :)
Saldır ve yapış ona bizim yerimize de mıncıkla hiç acıma :D
suratını da öp hahaha

Aysenmstura

Benim oğlan da kendini hiç sevdirmediği için arada yakalayıp seviyorum ama sonu kesin bi çığlıkla bitiyo ya ısırıyor ya tırnağı geçiriyor zalım :D

cuneytsahin

Ya valla bende yapıyorum bunu :) kendisi gelmeyince kucağıma alıp bir güzel sevip sarılıyorum tabi suratı bir ekşiyor sevmiyor ama yapacak bir şey yok :)

Edaturk

@LadyAndCat içimi rahatlattın :D rahatlıkla sıkıp öpeceğim her yerini bayılıyorum mıncıklamaya napayım

Edaturk

@Aysenmstura benim oğlanın allahtan çok fazla ısırma tırmalama huyu yok kucaktayken kafasını kolumun altına gömmeyi ve suratın batsın der gibi asla yüzünü açmamayı tercih ediyor :D ben de gönlümce sıkıp sıkıp yumaklıyorum Allah affetsin :D @cuneytsahin Ama bize de yazıııkk :) çooook seviyoruz hep ondan oluyor bu sıkıştırma arzusu :D

Aysenmstura

Edaturk
Benimkinin de huyu değil sadece sırt üstü yatırıp sıkıştırırsam sinirlenip can yakıyo. Göbeğini açmayı hiç sevmiyor beyefendi :D
Hem çok tatlı olup hem sevdirmemeleri hiç adil değil :D

gamzeerdurmus

Yaa bende aynı dertten muzdaribim:) nolcak bu halimiz benim kızda hiç kucak öpülmek sevilmeyi sevmiyo:( çok nadir kendi gelip kucağıma yatar o da max 5 dk:) ben zorla sıkıştırıyorum kucaklıyorum tabi o ayrı. Çok sabırlı çocuğum çookk:)

nilayy24

Valla ben de bazen sıkıştırıyorum seviyorum ama sonu ısırık ve kanla bitiyor......

JIJOCAN

Her kedi kucağı sevmeyebilir, alın ama istemediği halde çok zorlamayın