Kedi Isırıkları Yardım

kedimelsa

2 aylık kedim ilk başlarda önemsemiyordum şuan okadar çok aşırı ısırmaya başladı ki artık baya can yakmaya başladı nasıl önüne gecicem üstüme atlayıp ısırıyor

3 CEVAP

LadyAndCat

İlk başından beri önemsemelisiniz işte. Elinizi ısırmasına izin vermeyin ve onu koşturacak oyunlar bulun ki enerjisini atabilsin...

Aysenmstura

Bir kere alışınca vazgeçmiyorlar. Elinizle oynatmayın. Isırdığında hayır diyin geri çekin elinizi. Sizinki şuan daha küçük ama benim koca dana ısırdığında yüzüne üflüyorum öyle bırakıyo.

hermosaMia

Elinizle oynamasını önleyin şu oltalı oyuncaklardan almanızı tavsiye ederim.Elinizi ısırmaya kalkıştığı zaman hemen onunla oynatabilirsiniz :)