Küçük Irk Köpeğim İçin N&D Mi Brit Care Mı?

qertem

2bucuk ay önce maltese terrier bembeyaz güzeller güzeli bir kız evlat sahiplendim. Şuanda 7,5 aylık. Proplan mama kullanıyoruz araştırdırdığımda içeriğinin zararlı olduğunu keşfettim. Kızım için en iyisi olsun istiyorum. Acana ve orijini araştırdım fakat fiyatı beni zorladı. N&D'nin fiyatı daha uygun geldi fakat bazı köpeklerde ishal tüy dökümü yapmış tam karar vermiştim ki bu yorumları gördüm. Şimdi de araştırma yaparken brit care adlı mamayı keşfettim içerik olarak beğendim. fakat hala kararsızım. Mamamız az kaldı acil olarak mama sipariş etmeyelim. Değerli önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

5 CEVAP

Kuzucansu44

Ben 3 köpeğime de Nd kullanıyorum. Benim de bir köpeğim maltese cinsi. Ben bir sorun yaşamadım, tavsiye ederim

tuanatuti

n&d çok güzel bir mama her köpekte değişiklik gösterebilir n&d tercih edin ama 1,5kg ile başlayın bir sorun çıkmazsa devam edersiniz

Deryasatir

ben brit care kullanıyorum çok ürününü kullandım tavsiye ederim özellikle hypo alerjenik serisi vazgeçilmezimiz köpeğimin cinsi sebebiyle alerjik bünyesi var ve biz hiç sorun yaşamıyoruz uygun seveceği mamayı bulmak çok zor umarım sizde dostunuz için en iyisini bulabilirsiniz brit carede mutlaka deneyin derim ama kullanmadıysanız

qertem

TEŞEKKÜR EDERİM. 1.5 kg paketini göremedim ama 2.5 kg den başlıyor sanırım

Sehrazat

Ben nd nin son bir kaç yıldır bozduğu taraftariyim ve kedilerim de memnun kalmadım. Ancak brit care çok daha güvenilir geliyor ve çoğu veteriner öneriyor