Kedim Topallıyor

sebnemb

Merhaba, benim kedim geçen eylül ayında balkondan düştüğü için ameliyat olmuştu, pin takıldı sonra çıkartıldı sol patisine.
2 gün önce evde yalnız bıraktık döndüğümüzde sol patisine tam basmıyordu topallıyordu. Dolabın tepesinden atlamış olabilir diye düşündük. Esnerken sol tırnaklarını açmıyor ama sol patisiyle tırnak atıyor tırnaklarını bir yerlere geçiriyor. Üstüne basıyor ama tam ağırlığını vermiyor sanki, atlarken falan da yine aynı şekilde, otururken sol patisini havada tutuyor. Dokununca ovunca tepki vermiyor hiç, şişlik falan da yok, ne olmuş olabilir acaba?

3 CEVAP

Oske22

Dediğiniz gibi evde yalnız kalınca bir yerlerden atlamis kendini incitmis olabilir. veterinere götürün burdan bir sey yapamayız. Sakat kalmasın yavru

JIJOCAN

Vakit kaybetmeyin, hemen veterinerinize danışın kalıtsal bir sorun olmadan

Esma12345678

hemen veterinere danışın röntgen çektirin