Kedim Ciftlesmeye İzin Verirmi

Duygucaglar

8 aylık erkek 7 aylik dişi kedim var. Erkek kedim kizginliga girdi sürekli ciftlesme eğiliminde dişi kedim kızgınlık dönemin de olmamasina rağmen izin verirmi ciftlesmeye ve eğer verirse hamile kalır mı ?

8 CEVAP

JIJOCAN

Henüz yavru olan dişi hamile kalıp, doğumu başaramayıp ölsün mü istiyorsunuz?

Janetdm

Benim kedim 8aylıkken doğum yaptı. 4 yavrusu oldu ve şuan hiçbiri hayatta değil ve can çekişerek öldüler, çünkü arkadaşların dediği gibi annelerinin kendisi çocuk daha. Bence izin vermemelisiniz.

Anonymus552223

Iyi de biz sizin niyetlerinizi okuma kabiliyetinde degiliz. Buraya yazdiginizdan ciftlestirmeye calisiyonuz gibi gelmis

Ares87

Kedileriniz henüz çok küçük 7 aylık kedi daha kendisi bebek nasıl doğum yapacak da yavru bakacak yazık çiftleştirmeyin

Oske22

Çok küçükler daha olan dışı kediye olur. Yazik cifltestirmeyin

Duygucaglar

Yanlis anlamissiniz siz olayi zaten kisirlastiriyorum farkeder farketmez randevumu aldım sadece korktugum için sormak istedim ama insanoğlu hemen yaziklar olsunu yapıştırmak için yer aramissiniz

Aysenmstura

Erkek sıkıştırıyorsa dişi kızgınlıkta olmasa bile yakalayıp çiftleşebilir. Dişi kediniz daha yavru çok dikkat edin.

NSukun

İzin vermez ama erkek kedi zorla yapar ayırmak en iyisi ya da dişiyi kisirlastirin kilosu yeterlidir sanırım