Yavru Kedi Ameliyat Sonrası?

cerenaa

Merhaba arkadaslar dun 2 aylik kedimi kalca ve bacak kirigindan ameliyat ettirdim bugun halen daha tam anlamiyla kendine gelemiyo dengesini saglayamiyo surekli uyku halinde ne zaman iyilesir toparlar :(

9 CEVAP

Oske22

Normal. Anestezi uyguladilirsa birkaç gun daha o halde olur. Ağrıları olur. Siz sıvı gıdalar vermeye çalışın kuru mama vermeyin.

Oske22

Zaten daha küçük benimki 10 aylık olduğu halde 4 gunde kendine geldi tamamen. Hala yemek yemede sorun var ama. Sabirla yemek yedirmeye çalışın azar azar. Su içirin. O daha kusacak içindeki zehri atacak. Korkmayın

cerenaa

Hayir kedi süt tozu veriyorum

cerenaa

Toparlandi durumu gayet iyi pitir pitir yurumeye basladi :) sabretmek lazımmıs ama bizler kucuk canlarimizin sagligindan cok cabuk endise ediyoruz ????

Oske22

Cok iyi sevindim. Daha da iyi olacaktır merak etmeyin :)

JIJOCAN

Lütfen veterinere danışın, önemli bir konu

cerenaa

Danistim biraz daha sabir duzelcek dedi az once biraz süt içti toparlancak inşallah

Oske22

İnek sutu mu? Sakin vermeyin ha cok zararlı. Onun yerine yoğurt peynir yumurta yas mama verebilirsiniz

Oske22

Iyi o zaman. Allah şifa versin. Tez zamanda iyileşir inşallah