Tasma Seçimi

Nuronroeee

Trixie tasma kullanan var mı varsa memnun musunuz kendi kendine çıkarabiliyor mu hayvan

9 CEVAP

Oske22

Ben herhangi bir petshoptan aldim hic çıkarmadı şimdiye kadar. benimki de küçükken kayboluyordu 2 aylıkken özellikle cok.

Oske22

Bence hiçbir tasma güvenilir değil bir şekilde çıkıyorlar içinden.

Nuronroeee

Tasma kullanmayı sevmiyorum bende fakat evin içinde kaybediyorum bulmak icin

Oske22

Ha siz o tasmayi diyorsunuz.bnde gezdirmek icin soruyorsunuz Sandim

Oske22

Sorun olma bence kullanabilirsiniz

Fatih55

Bu tasmalar için kedi bir yerden atlarken veya koşarken bir yere takabilir siz evdeyken boğulup ölebilir kullanmayın diye bir öneri okumuştum, dikatli olmak lazım evin içinde kaybolsun geri gelir o :)

Kevserhaksever

Ben kendi kendine zorlanınca çıkan tasmalardan kullanıyorum. Gayet güvenli kendi kendine rahatsız olunca bilr ağzına alıp çıkarıyor. Alacaksınız o şekilde ama sürekli takmayın ben sadece sabahları cam açıkken takıyorum (camda sineklik var ama giris kattayız ne olur ne olmaz diye).

alabalik32

Tasma evde cok iyi oluyor. En azindan evde nerede oldugunu bulabiliyorsunuz. Ben esnek lastikli olanlarda kullaniyorum. Ayrica uzunlugunu ayarlayabiliyorsunuz.

Nuronroeee

Kedimin rahatsız olduğunda çıkarabileceği tasmalardan aldım tesekkur ederim