Kedi Kısırlaştırma

zeynepcerez

Merhaba dışarıda baktığımız bir anne kedinin yavruları 75 günlük oldu,anne yavrularını hala bırakmadı koruyor mama getiriyor ama kisirlastirma yapmamız gerekir mi anneyi erken mi almış oluruz hırçınlaşır mi

2 CEVAP

Anonymus552223

Hemen yaptirin yoksa yine hamile kalir, kisirlastirdiktan sonra da birsey degismiyor yavrularla ilgileniyor zaten

Oske22

2 aylik olmuşlar zaten. Anne ondan sonra cok ilgilenmiyor bebeklerle. Ama hâlâ cok ilgileniyorsa emziriyorsa biraz daha bekleyin. Bazen bu süre 3 aya kadae da uzuyor. Bebekleri sahiplendirecekseniz ondan sonra yapması daha mantıklı geldi bana. Çünkü hem ameliyatlı şekilde bebeklerle ilgilenemez. Sizin onunla ilgilenmeniz lazim.Yinede veterinere sorabilirsiniz bir.