N&D Yaş Mama!?

kira02

Kedime önceden de aldığım çeşitten n&d markasının yaş mamasını aldım.Kapağını açtım pütür pütür görünüyordu mama(yanında kuru mamasını da almıştım boyutunu biraz büyütmüşlerdi dedim herhalde yaş mamada da değişiklik yaptılar)Son kullanma tarihine de daha bir yıl vardı. Kedime verdim yarım saat sonra kustu mamayı.İki farklı çeşit almıştım diğer konserveye de bakayım dedim o da pütür pütür.Benim gibi böyle sorun yaşayan var mı acaba?

3 CEVAP

nilayy24

Sıcak bi yerde bekleyip bozulmuş olabilir dolapta mı duruyordu

kira02

Buzdolabındaydı sıcak da değil di ki

nilayy24

Siz satın almadan önce sıcak bi yerde beklediyse siz de dolaba koyduysanız tepkime oluşmuş olabilir :/