Quik Kedi Konserve Maması ??

tofuiscat

Anket

Quik güzel mama
(1 oy)
Quik güzel mama değil
(2 oy)
Kullanmadım
(4 oy)
Reflex daha iyi onu al
(4 oy)
Toplam (11 oy)

Bu markayı hiç duymamıştım ama petshop da ki abla bu fiyata en iyi mamalardan,al stok yap hatta kediniz de yer falan dedi ama markayı hiç duymadım daha önce reflex aldım o yüzden henüz kullanmadık ama reflexi çok öven var bir deneyeceğiz.

Peki bu quik mama nasıl sizce?

Daha sonra tekrar bir mama soracağım :) sürekli mama soruyor bu da falan demeyin :D

4 CEVAP

tofuiscat

Diğer mamayıda burdan sorayım acillerin üstüne çıkmayım.

Jungle konserve kedi maması nasıl yavru/yetişkin?

Jungle mı Quik mi ?

BalliBadem

Jungle ve Quik aynı markanın mamaları çok fark yoktur diye düşünüyorum içerik atarsanız fikir verebilirim

Biz kullanıyoruz. İçerik olarak çok iyi diyemem ama kedim severek yiyor. Ara sıra verilebilir.

bbeyzvv

uygun fiyatlı ve fiyatına göre içeriği iyi bonacibo var