Şikayet Edebilir Miyim Bu Şahsı

Oske22

Arkadaşlar bunu şikayet etsem bir sonuç alabilir miyim ya ne demek değişim sanki mal satıyor. O kedi cam kafeste duruyor. Eminim disiyi alipta dogurtacaktir. Bu şartlar altinda bakılması hic iyi değil. Zaten cins kedi bir de kalitesiz sekilde beslenip kafeste tutuluyor üzüldüm kedi için.

10 CEVAP

sekerfare21

Bunlari bulusmaya cagirip dovmek lazim baska sekilde akillanmazlar. Siteye ilk girdigimde pamuk prenses gibiydim, su an sinir hastasiyim.

Siyammm

Bence halktan insanlara bu üretim şansı verilmemeli. Bir iki çiftlik görevlendirin onlar insanı şartlarda senede 1-2 den fazla olmıcak şekilde doğurtsunlar. Bu hayvanların insanı şartlarda bakıldïğına emin olunsun . Bu ev üretimi adı altında yavru 45 günlük olunca yine çiftleştiriyolar yazık hayvanlara

pillikontes

https://www.haytap.org/tr/haytap-petshop-gercei-grubu-ikayet-edip-yakinma-harekete-gec

şu linke bir bakın haytap ile iletişime de geçebilirsiniz

ZehraBulutt

Bu ilan petlebiden nasıl onay almış, kocaman ücretli yazıyor ilanda.

Anonymus552223

Nasil ya cam kafeste mi bakip dogurtuyor

Oske22

Cam kafeste duruyor bütün gün. Evde yavrusu da var sanırım onları buyutuyorlar. Rezerveye açmış hayvanları. Altındaki yorumlar hep ne kadar? Satıldı mı? Ücretsiz mı? diye yani. Akşam olunca eve götürüyorlar herhalde emin değilim ama ne zaman görsem hep kafeste. bir de sokaktan güzel kedileri toplayıp toplayıp millete veriyor.

Oske22

Tamam sağolun bir deneyim sansimi

Oske22

Evet bende ona üzülüyorum kedinin yeri o cam kafes değil :(

ZehraBulutt

Amaan instagrammış öff petlebi de her şeye damga vurmasa olmuyor :) Olsun siz şikayet edin gene de. Hayvanın durduğu yer bile pislik içinde yazık.

iidyl

pet şohop ne...