Sokak Kedisini Annesinden Ayır Kötü Birşey Mi?

sokak kedisi annesinden ayıra bilirmiyiz

15 CEVAP

Anonymus552223

Vazgectim siz kedi falan almayin. En iyi kedi hangisi diye soran insan kedi bakmamali. Sokakta yaşasinlar yasayacagi kadar. Bazen sokak bile daha iyidir

Anonymus552223

Kim kizim mi? Şey, kedinin cinsi demeyi unuttu. Yok ayrim yapmaz. Demek istediniz sanirim bir saaittir okuyorum noktalama olmayinca anlamak zor oldu çevireyim dedim.

Anonymus552223

2 gun sonra daha iyisi varmis deyip sokaga salmazsiniz degil mi?

Cansumuezza

Meryem hanım gerçekten 49 yasindamisiniz

Anonymus552223

Eger annenin cok yavrusu varsa 1.5 2 aylikken alabilirsiniz. Zaten hepsini besleyememeye baslar.

BalliBadem

Hayır ayırılmaz anne sütü yeterli alamayan kedilerde ömür boyunca düşük bağışıklık ve hastalıklar olabilir ve kardeşleri ve annesiyle yeterli vakti geçiremeyen kedilerde ileride davranış problemleri olabilir ve yavru kedi bakmak çok zor

bizim kedi aldığımızda 6 haftalıktı

Anonymus552223

En iyi kedi hangisidir diye sorup duran o mu

Hayır sakın ayırmayın nasıl besliceksiniz? Emen kedu annesindne ayırılır mı Allah aşkına. En az 3 aylik olmasini bekleyin emmeyi biraksin annesinden tamamen ayrilsin o zaman akadar almayin.

Anonymus552223

Erken almissiniz ama iyi bakin, bir kez eve alisan kedi asla disarda yaşayamaz. En iyi kedi sizin kediniz olmali artik. Gozunuz disarda olmasin

6 haftalik kediyi kedi süt tozuyla beslemek gerek ama normal süt olmaz ishal yapar. O kadar erken almayin anne sutu almasi gerek 9-10 haftalik olmasini brkleyin.

evet gerçekten 49 yaşındayım ama kızım yazıyo

kim kızımı şey cinsi demeyi unuttu yok ayrım yapmaz

öyle zaten çıkaramıyoz şu tasmasını alalım da rahat gezsin kedimiz

Anonymus552223

Kedi kopek gibi tasmayla gezdirilmeyebiliyor ama. Disari alisik degilse korkar kacar. Araba altlarina girer. Bence hic cikarmayin evde mutlu oluyorlar. Cunku disarda sahibinden de kacabiliyor