En İyi Kedi Hangisi

en iyi kedi hangisi

22 CEVAP

En iyi kefi diye birşey mi var?

@zehra Sende iki tane var birini ver

Oske22

Bende tekir modeli var cok iyi çok kullanışlı öneririm size de

Ben de soruyu anlamadim maalesef yorum yapamadim ama norwegian forest iyi diyolar bulursaniz alin :dd

@sehra Isırıyosa baştan almiyim zehracım bana uslu oğlan lazım...

mishathecat

Britishi çok öneriyorlar ama elimizde british kalmadı malesef, small tekir uygun mudur size? Yazım amacını tam anlamasam da ne saçma sorudur bu?

ygiz_mrtt

Hayatınızı onun ömrü boyunca sonuna kadar sizinle yaşamak isteyen kedi en iyidir.