En İyi Kedi Hangisi

en iyi kedi hangisi

22 CEVAP

ZehraBulutt

En iyi kedi benim kedim, üzgünüm kapıldı.

Biz tekir kullanıyoruz memnunuz

gulyesilyurt

gönül kimi severse güzel o'dur

Zukoo

En iyi kedi, senin yakınına bile yaklaşmayan kedidir. Aksini iddia eden "sen" dir.

Kevserhaksever

En iyi kedi Garfield, bulabilirsen al onu. He bulamazsan benim kediyi kiralayabilirim, güneşlenmeyi ve ibrahim tatlıses dinlemeyi sever ama biraz yakıyor iştahı yerinde. Kaportasında da bir bıyığı beyaz.

Elvannnn

Hangi kategoride? Oburluksa benimkisi kazanır diye düşünüyorum.

Ares87

Herkesin kedisi kendisine iyi :)

@gulyesilyurt O zaman bir tane de benden gelsin, kalbi kör olan insanların gözüyle görmesi bişeye yaramaz özlü sözler hahah :D En iyi kedi tırmığıyla, dökülen tüyleriyle, mahvettiği koltukla, veteriner ücretiyle, kızgınlık çığlıklarıyla, iyi günde kötü günde kabul edeceğiniz kedidir :) ötesi değil

bademthecatt

Biz tuxedo cinsi kullanıyoruz memnunuz çok işlevli temizlik felanda yapıyor size nasıl lazım

ezgoztr

Puma

Sabah 6 da ev ahalisini uyandirip herkes uyaninca kendi uyumakta dumik en iyi kedi

ZehraBulutt

Duman, tamam mercanı veriyom iyi kedi nasıl olur görsünler, kedinin hası..
Isırıyor diye geri getirmeyin ama iade yoktur :D

Siyammm

Geçen yılın modelleri demode bu yıl parçada yuvarlak kesim küçük burun top kafa pufuduplar moda

Siyammm

Arkadaş bu ne biçim soru ya en iyi kedi hangisi ne dememizi bekliyosun . Hadi cins önerisi fln istese açıkça anlarïm. En iyi kedi nedir? Türkçe dersine önem verilmiyor işte

BalliBadem

Hangi dalda en iyisi şimdi mesela kıskançlıkta Badem, asla susmamakta Çalı derim ben