Gimcat Kitten Konserve

Tokyoberfin

Arkadaslar merhaba
3 aylik scottish fold kedime haftada 2 kere konserve mama veriyorum. Normalde schesir veriyordum degisiklik olsun diye 3 haftadir Gimcat'in Shinycat kitten tuna balikli konservesini verdim. Fakat bugun uzerindeki etikete dikkatli baktigimda 8 ay ve uzeri kediler icin uygundur yaziyor. Kitten yazdigi icin aldim neden boyle bir sorun olur mu yardimci olursaniz sevinirim. :/

4 CEVAP

Gamsem

Açıkçası o konuda bilgim tok fakat gimcat kittenların hepsinde 8 ay ve üzeri diyor tavuklusuda aynı ben veriyorum umaeım sorun olmuyordur zaten kitten mama bulmak zor ayı tutmuyor vs

Onu bilmiyorum valla ama haftada 2 az bir rakam onu 4-5 e cikardaniz vok daha iyi olur.

Tokyoberfin

Veteriner hekimimiz normalde haftada 1 vermemi soyledi ama suan asi doneminde oldugu icin haftada 2 kere vermemi soyledi. :/

Veterinerler %90 mama konularinda yanlis bilgi veriyor kendiniz bnece arastirnalisiniz dogruyu o zaman bulacaksiniz.