Dikiş Yarası Tam Olarak Ne Zaman İyileşir

Oske22

Kısırlaştırma sonrası ne zaman alındı dikişleri kedinizin?

24 CEVAP

Tam olarak 10 gunde iyilesiyor ama 1. Hafta bittiginde de iyileşmiş gibi olacaktir.

Oske22

Yani hiç yarasına ellemedi, şimdi oynamaya başladı endişelendim biraz açıkçası açar falan diye. Teşekkürler veteriner de hala cevap vermedi zaten

Oske22

Bizimki estetik değil maalesef. Kendinden düşüyor mu?

Oske22

Söylemedi de :D biktim bu veterinerden yahu.mesaj attim cevap bile vermedi

Oske22

Bende heyecandan sormayı unuttum

Oske22

Umarım öyledir :) sağolun yardımınız icin

Oske22

Biliyorum teşekkür ederim ama bizimki azman gibi denedim ama cikartti hemen. Dikişle oynayınca canı acıdı oynamayı kesti. Çıksa da kurtulsak su dikişten artık. Yinede sağolun

Oske22

Yok bize yakalık verilmedi. Veteriner bir şey olmaz dedi hatta. Benimki yalamiyor direk ipi asiliyor hafif bir kan gördüm. Veteriner de cevap vermedi zaten. Yanından ayrilmamaya çalışıyoruz bakalım. Sağolun yine de

Oske22

Yarası zaten ilk günkü gibi aynı. daha süresi var herhalde.