Dikiş Yarası Tam Olarak Ne Zaman İyileşir

Oske22

Kısırlaştırma sonrası ne zaman alındı dikişleri kedinizin?

24 CEVAP

bademthecatt

10.gün dikişleri alındı 10 günde yara iyileşiyor tamamen

bademthecatt

Biz 10 gün boyunca yakalık taktık o yüzden bir fikrim yok yakalıkla sorunsuz atlattık dikişleri kaynamaya başlamıştır ama yinede ısırmasına engel olun problem çıkmasın geçmiş olsun

Anonymus552223

5 6 gunde kayniyo, dikiş aldirmiyoruz kendinden kaybolan ip kullaniyolar

Oske22

6 gün oldu ama az önce dikişlerin ısırmaya başladı. Iyilestiginde kaşıntı oluyormuş dediler bana. Merak ettim

Gogohera

Benim kedimin dikişlerini alması 20 gün civarı sürdü, yarası daha önce iyileşmişti aslında bir an kendini temizlerken tık diye aldı.

Gogohera

Bizimki de sürekli yarasını yalıyordu ilk günden beri.yakalık vs de kullanmadık estetik dikiş olduğu için.bir sorun olmamıştı yinede veteriner içinizi rahatlatacak açıklamayı yapar.

Oske22

Bir şey bağladım açmasın dikişi diye zorla çıkartti ya :D bas edemiyorum kedilerle

Anonymus552223

Ama tam olarak iz kalmayacak sekilde kapanmasi 1 ayi buluyo

Anonymus552223

Veteriner soylemis olmali o zaman

Anonymus552223

Soylemediyse o da kendinden kaybolan kullanmistir heralde?

LadyAndCat

8-10 günde.

Kedimiriltisi

10 güne topluyor kendini dikişler. Yakalık yerine bir tişört kesip giydirin kurcalamaz dikişleri hem de stres olmaz

Minikmuezza

Sizinkinin d8kislerini veterimer alir 10 gun sonra simdi iyilesmeye basladigi icin kasiniyodur.benim kedimde hic agzini degdirmiyodu dikisi dusmeden 1 2 gun once orayi yalamaya baslamisti.ama siz izin vermeyin estetik dikis degil yakaligi oyuzden vermisler dokunmamasi lazim

Minikmuezza

Birde veteriner tavsiyesiyle bepantene plus krem kullanmistim ben sanirim ondan dolayi hergun fark edebilcegim derecede iyilesme olmustu yarasinda ama sizin baya olmus 6 gun

Oske22

Şimdiye kadar hic ilgilenmedi yarasıyla simdi öyle yapınca merak ettim. veterinere sordum cevap vermedi.