Proline Mama

mercanslmz

Evimin yakınında carrefour dan aldığım proline yaş mama yi kedilerime vermeden bı öğrenmek istedim int araştırdım ama gayet iyi yorumlar okudum bide sizden duymak istedim

8 CEVAP

jamesdeen

Bilinçsiz insanlar ''kedim severek yiyor çok iyi mama'' diye yorum yaparlar. Sakın böyle insanlara kanmayın. Biz de hamburgeri pizzayı severek yiyoruz, peki bizim bunları severek yememiz bu yiyeceklerin sağlıklı olduğu anlamına mı geliyor?
Zaten neredeyse her kedi yaş mamaya bayılır, çok bi ayrım yapmazlar yaş mama konusunda.
Ben bu Proline yaş mamanın içeriğini yorumlayamam, içeriği hakkında konuşacak kadar bilgi sahibi değilim.
Ama yaş mama kuru mama farketmez hangi mama olursa olsun ''kedim severek yiyor herkes alsın çok iyi mama'' gibi bilinçsiz insanların yazdığı yorumları ciddiye almayın.

1 defadan bisey olmaz yesin ama icerigi kotu.

mercanslmz

Bunu göz önünde bulunduracagim genelde nd kullanıyorum yaş mamada ama elimde kalmayınca mecbur kaldım inş o kadar kötü değildir

anjelik123

Ben önceden kedilerime alıyodum konserve olarak ama hiç severek yemediler bir dahada almadım

mercanslmz

Çok sağolun 1 kerelige mahsus bisey ztn

Rica ederim sorun olmaz o zaman.

mercanslmz

Ben şuan verdim iştahla yedi 1 yemek kaşığı kadar verdim nolur nolmaz die bakalım

Oske22

O kadarciktan bir sey olmaz. Sürekli kullanimda etki eder anca. sorun yok endiselenmeyin