Kısır Anne Ve Yavrusu

gamzeerdurmus

Arkadaşlar bi sorum olacak sizlere belki yaşayan da vardır. Benim bi kızım var doğum yaptı aynı zamanda kısırlaştırıldı. 4 yavrumuz var 1 i bizimle kalıcak anne yetişkin kısır mamasına geçicek bebek kitten dan devam edicek onları nasıl ayırabilirim? Birbirlerinin mamalarını yememelerini nasıl sağlayabilirim?

9 CEVAP

Anonymus552223

Anneye de kitten verin hemencecik kilo almaz. Sonucta emzirecek hala

LadyAndCat

Şu anda mamalarını ayırmayın çünkü annelerinin yediği mamadan yemek isteyecekler ve lütfen bebeklerle anneleri AYIRMAYIN.
Bebeklerin annelerine ihtiyaçları var hem bedensel hem de ruhsal olarak. Annelerinden öğrenip eğitim alıyorlar. Bebekleri 45 günlükten itibaren yeni evlerine , sahiplerine yollayabilirsiniz...

gamzeerdurmus

Arkadaşlar hiç birini henüz ayırmıyorum merak etmeyin:) anne hamilelikten beri kitten la besleniyo. Artık yavrular 2 aylık oldu zaten emzirmede tam kesilmesede çok azaldı. Ben bundan sonrası için nasıl mamaları ayıracağımı bilemiyorum:)

BalliBadem

Saatli besleyin ayrı odalara alın yemek saatinde yada tüm yaşam evrelerine uygun mamalardan tercih edin

Anonymus552223

Dün sezeryandan sonra kedisini kisirlastiran vardi o sandim ben sizi pardon

LadyAndCat

Yavrular 2 aylıksa sahiplendirirseniZ mamalarını ayırmanıza gerek kalmaz , kalmayacak yani...

NSukun

Ogunlerini ayrı odalarda verin yavru kedi maması her zaman tabakta bulunsun anne de ara sıra tirtiklasin birşey olmaz yavruya kısır mamayı pek göstermemeye çalışın yalnız ben o hatayi yaptım kısır mamasini sevdi gidip ondan istiyor sürekli elimden geldiğince ayrı vermeye çalışıyorum yumurta kabuklu yaş mamayla daha fazla protein almasını sagliyorum

gamzeerdurmus

@BalliBadem
Teşekkür ederim bunu denicem

gamzeerdurmus

4 yavru var 3ünü sahiplendiricem mecburen ama 1 i kalıcak. Hiç birini vermek istemiyorum ama işte...