Kedilerde Alternatif Diş Temizliği

bbeyzvv

şu an diş macunu diş fırçası alamam internet alışverişi sıkıntılı burda da satan yer yok alana kadar nasıl yapabilirim

8 CEVAP

Etkilerini pek bilmiyorum hindistan cevizi yaginin ama sonuçra doğal olmasi bir bakimdan daha saglikli yapar. Ama ne kadar iyi temizler tartsilir. Tam emin degilim ama dis macunu daha iyi bence sonucta tek gorevi dis temizlemek :d

elif8790

Tarif güzelmiş ,ama Bulyonun içinde monosodyum gulutamat var,biz evde hic kullanmayız kediye de zarar verir mi,onun yerine ne katılabilir sizce?

Elvannnn

Bulyon sanırım sadece tat ve aroma için kullanılmış konulmasa da olur diye düşünüyorum

Siyammm

Hindistan cevizi yağı kullanın

Hindistan cevizi yağı normalde de kullanabilirsin doğal birşey hem diş temizliği icin kullaniliyor

Elvannnn

https://www.instagram.com/p/BvJ7AwqBrtf/?igshid=17ze9nm1ffxup Bir veteriner sayfasında ev yapımı böyle bir diş macunu tarifi görmüştüm belki bundan hazırlayabilirsiniz

bbeyzvv

et suyu katılabilir bence fpğsflğwflşd

bbeyzvv

peki kediler için diş macunu mu daha iyi o mu