Ans Yaş Mama

cckzk

Petshopta böyle bir yaş mama buldum, içeriği güzel gözüktü aldım. Ama daha önce hiç duymamıştım. Size de göstermek istedim. Bu mama iyi midir? Devamlı kullanılabilir mi? Sığırlısı ve kuzulusunu aldım. İçindekilerde tek değişen sığır yerine kuzu yazması ikisinin arasında.

12 CEVAP

Oske22

Ben hiç görmedim o yüzden şaşırdım. Burada o markalar hiç yok. Internette de alışveriş yaptığım yerlerde denk gelemedim. Hep hills purina gourmet nd matisse falan. Sağolun

minky

%100 et değil %100 et ve sakatat yni %100 içinde hem et hemde hayvansal ürün var.

minky

Bunun içeriğigibi birçok yaş mama var (patilife,mycat vs.).Ben sokak kedilerine mırmır ve bonacibo alıyorum.Nadirende felix.

Yanlisiniz var @oske22 %100 taze et ve hayvansal yan urunler var. Yani en fazla %10 kuzu eti vardir ve kalan %90 da yan urunler yani hayvanin kotu yerleri vs.
Purina, gourmet, hills marka yas mamalar da kaliteli degil pek.

cckzk

Konservesini 5 tlye petshoptan almıştım. İntenette daha pahalı olduğunu gördüm sonra. Ama petshoptaki abi devamlı ona gittiğim ve lise öğrencisi olarak kediye kendim baktığım için indirim yapar hep bana...

Oske22

%100 et olması beni şaşırtti. Hic duymadım bu markayı. Bilen arkadaşlar yazar artık. Ama bilemiyorum full et olması biraz tuhaf

Oske22

Doğruysa eğer yazan güzeldir herhalde. Hic denemedim

Oske22

Emin değildim zaten o yüzden herhalde dedim. Zaten ben o markaları kullanmiyorum sadece diğer arkadaşın dediği markaları duymadım hic görmedim de. Keşke açıkça yazma zahmetine girseler yas mamanin içeriğini yüzdesini. Bu şekilde yüzdesini bilemeyiz.

BalliBadem

Patilife ında içeriği aynı yani kötü durmuyor size kalmış genelde sakatat vardır içinde

cckzk

Anladım, iyi yaş mamalar alıp bütçe rahatlatmak için sık olmayan zamanlarda tercih edebilirim o zaman, çok sağ olun ❤️

Oske22

Ne kadar ki bu mama

Oske22

Içeriği kötü refleksin bile 10 tl. Içerisinde yüzde üç yada yüzde dört et türevi olmasına rağmen. Iyiymiş bu mama bende bulursam denerim.