Hamile Köpek Acil Durumm

betulylmz

Meraba arkadaslar mahallede doğum yapan köpeğin bakımı ile ben ilgileniyorum ama sutu var mı yok mu yetiyor mu yetmiyor mu nasıl anlayacağım bilgi verirseniz sevinirim teşekkür ederim

5 CEVAP

betulylmz

Evet kuru mama yaş mama yoğurt peynir her şeyi yediriyorum. Bugün az önce de yavrularını taşımış koyduğumuz yerden başka bir yere neyse ki o yerde yakın sorun olmayacak ama neden yaptı bunu anlamadım :) yavrularin hepsi sahiplendirilecek

Anonymus552223

Kopegi takip edin yavrulara bakin, durumlari ne kac tane? Ayrica kalsiyum hapi veriliyor kedilerde sut yapsin diye, yumurta kabugunda da kalsiyum varmis onu denemedim ama dogrudur diye dusunuyorum.

Ebra_erdem

Yavruların karınları şişse demektir ki annelerinin sütü var :D ama siz yinede yavrulara ek besin verin bağışıklıkları için önemli

betulylmz

Evet karınları sis ???? ben korkuyorum sütü olmazsa vs diye ama iyi durumdalar inşallah sorun olmaz

Ebra_erdem

Siz arasıda kuru mama ve ev yemekleri verirseniz bi sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum bide yavrular 3 aylık civarı olduğunda aşıları yapılması gerekiyor yoksa gençlik hastalığı,kanlı ishal gibi hastalıklara yakalanabiliyorlar ve bu hastalıklar çoğunlukla ölümcül oluyor :(