Kedilerimin Poposunda Ve Dışkısında Kan Var!

itsmecamila

7 haftalık 2 tane kedim var 4 gün önce iç dış parazit aşıları yapıldı 1 2 gün sonra da ikisinin de tuvaletini yaptıktan sonra poposunda ve dışkısında kan gördüm hâlâ aynı durum devam ediyor sebebi ne olabilir?

10 CEVAP

Cansumuezza

Bazen parazit asisindan sonra parazitler parçalandığı icin kan olabiliyor ama bambaska bişey de olabilir veterineei arayin mutlaka

yaprakonur

@Oske22 maalesef aynı zamanda buluşacı hastalık olduğunu da gösteriyor olabilir.

Oske22

Ya coo küçükler 7 haftalık aşı için

yaprakonur

Lütfen veteriner, acil veteriner... Köpek olsa kanlı ishal derdim, kedide de oluyor mu bilmiyorum. Ama dışkıda kan her canlıda tehlikeli bir bulgu. Kaybettiğiniz her saat canların hayatı için tehlikeli.

Oske22

Ikisinin de olmasi Aşı ile alakalı bir durum olduğunu düşünüyorum. Veterinere göstermeniz lazim

Oske22

Evet olabilir ben en kolay ihtimali söyledim. Veterinere götürmek lazım biz bilemeyiz

Cansumuezza

Veterineri aradiniz mi?

itsmecamila

dişi olan kedim parazit kusmuştu ve çok halsizleşmişti ben de ertesi gün gidip direkt aşılarını yaptırdım

Oske22

Ne parazit kusuldugunu ilk defa duydun diskiyla atmaları gerekmiyor mu? Bence kesin veterinere götürün

Oske22

Normal de olabilir bilmiyorum benim başıma gelmedi ama veterinere götürme imkanınız yok mu