Bayer İç Dış Parazit Damlası

bbeyzvv

Anket

al
(5 oy)
alma
(0 oy)
Toplam (5 oy)

kullanan var mı hep iç hem dış parazite etkili deniyor almayı düşünüyorum bu kadar kediyi veterinere götürmek zor oluyo eğer etkiliyse alayım

4 CEVAP

Firuzecik

Ben de kızım stres yaşamasın korkmasın diye bi dahakine kendim iç dış parazit uygulaması yapmayı planlıyorum ama bu bayerin profender ya da diğer markalar stronghold broadline gibi ürünleri satan bi yere denk gelmedim nereden alınabilir acaba ?

bbeyzvv

bizim eczacı kendi köpeği için almış da nerden bilmiyorum o ilaçlara erişiyor ya bayer iyi bi marka ama damlayla iç parazit geçer mi ki

Cansumuezza

Veterinerden alınıyor evet geçer. 150 tl

mishathecat

İç paraziti bilmiyorum ama dış parazitte bende bayer kullanıyorum veterinerde 55₺'ye yaptırıyorum. Abim köpeği için kullanıyormuş gerçekten etkili hiç pire vs olmuyormuş. Evden çıkmadığı ve bayer olduğu için ben 6 ayda 1 yaptırıyorum dış paraziti