Kedilerde Pire

Blychee

Merhabalar benim 6 yetişkin 7 yavru kedim var. Bu aralar üzerimde pire görmeye başladım daha önce böyle bir sorun yaşamamıştim yavrulardan sonra oldu, kedilerin sayısı fazla olduğu için önceleri pahalı olacağından pire damlası kullanmadım fakat şu an yetişkin olanlara bir çözüm bulmam gerekiyor bebekler de büyüyünce onlara da kullanıcam. Önereceğiniz bir çözüm var mıdır, uygun fiyatlı damlalar var fakat ise yarar mi bilemiyorum tecrübelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum

7 CEVAP

BalliBadem

Veterinerde anti-parazit uygulaması yapılmalı

Blychee

Kazancım yok o kadar kedinin mamasını anca karşılıyorum kaldı ki bebeklere yaş maması kumu var, ucuz önerilere ihtiyacım var, bir damlaya 75 TL alıyor veteriner

Byzkara

Fibrovet drop biz 40 tl aldik veterinerden

Byzkara

Papatya çayıyla tüylerini siliyorlardi bir de biberiye yağına bakabilirsiniz ama ben denemedim faydası olanları okudum

Blychee

Valla canıma okurlar öyle ugrassam :D teşekkür ederim damlayı bakicam

tuanatuti

biberiye yağını tıpkı damla gibi ensesine damlatın ama öldürmüyor pireleri uzaklaştırıyor sadece

kedimelsa

İlla tüm kedilerde pire olur mu ?