Kedim Başını Komodinin Köşesine Vurdu Zıplarken:( Çok Telaşlıyım Ne Yapmalıyım?

kedim düştükten sonra 2 kez miyavladı ve başı dönüyor gibiydi hareketleri şuan da çok sakin bakışları boş bakıyor gibi belki de bana öyle geliyor. Bide kafasını vurduktan sonra 5 kez hapşurdu nolur yardım edin...

6 CEVAP

Blychee

Veterineriniz var mı ona yazın sorun, yarın da ilk iş götürün. Böyle şeyler şakaya gelmez maalesef:(

mishathecat

7/24 açık veteriner no'su yoksa elinizde kendi veterinerimin no'sunu verebilirim farklı şehir de olsa bilgi verir

hermosaMia

Burnunun içinde kanama oluşmuştur hapşuruyordur.Evet telaşlanmalısınız ve acil bir veterinere götürün.

Ciddi bir durum olabilir açıkçası. Hiçbir şey de olabilir ama ben götürürdüm

Zukoo

Veterinere koşun. İşin şakası olmaz

leylaaaaa

merhaba naptınız kediniz iyileşti mi aynısı suan benim kendime oldu hapsirip duruyor veterneri aradım burun kılcal damarında hafif catlama olmustur onemli değil kendi haline bırakın dedi