Yavru Kedi Maması

poncik_1

Merhabalar biz cuma günü yeni yavru bir kedi sahiplendik. Kuru yavru kedi maması olarak hangi mamayı tavsiye edersiniz ? Yaş mama olarak hangi mamayı önerirsiniz ? Siz kedinize hangi mamayı kullanıyorsunuz ? veya yavruyken hangi mamayı kullandınız ?

6 CEVAP

Ebra_erdem

Ben kedimi 7 aylıkken aldım eski sahibi hills kullanıyordu oda tüy dökümü yaptığı için n&d aldık 1 aydır kullanıyoruz tüy dökümü azaldı yaş mama olarakta animonda,naturea,nutri feline ve n&d kullanabilirsiniz bütçenize göre değişir mysticde güzel bi mama onun fiyatı daha uygun

Ebra_erdem

@alabalik32 Herkesin tercih meselesi ama felixte çok az et bulunuyor ve seker turevleri var

uzumkitty

Animonda'nın 100 gramı 5,6 TL civarı.
Ve içinde çok et var hatta domuz bile yazıyor :D

tuanaerol5755

bende uygun fiyatlı yavru kedi maması arıyorum artık son çare bonacibo oldu ********** da 3 kilosu 43 tl ye satılıyor bizim sıpa büyüyüncede micho mamasına geçiş yapacağım micho 6 kilo 65 lira diye hatırlıyorum içeriğide güzel diye biliyorum öneririm

tuanaerol5755

satılan yeri sorarsanız özelden yazabilirim mamalar taze oluyor kaç gün önce üretildiine kadar yazıyor

alabalik32

Yaş mama da Felix junior kullanıyorum memnunum.