Kedimin Dışkısı İle Oynaması

Drawhel

Arkadaşlar kedimle oynuyorum oynarken birden tuvalete gidiyor diskiliyor üstünü kapatiyor geliyor tekrar oynuyoruz sonra tekrar gidip diskisini çıkarıp onunla oynuyor :D her tuvaletini yaptığında başında bekleyip hemen atiyorum, birde klozetin kapagini açık görünce içine giriyor :(, bunlar normal mi?

16 CEVAP

Oske22

Çok normal. Bolca oynatin sizinle arasinda bağ oluşsun. Sevin onu. Zaten ilerledikçe aranızda cok güzel bir bağ oluşacak :)