Kedimin Gözünde Kanlanma Var

sahikaacar

Arkadaşlar merhaba, 1 yaşını biraz geçmiş bir kedim var dün öğlenden beri sağ gözünde bir sıkıntı vardı gözü kısılıyordu ve aşırı gergin davranıyordu hiç yapmadığı halde saldırıyordu. Bugün veterinerine götürdüm ve gözde enfeksiyon olduğunu söyleyip antibiyotik iğne yaptı. Ama biraz önce gözünde bir kanlanma gördüm. Merak ettiğim enfeksiyon gözde bir kanamaya neden olur mu ? Şimdiden teşekkür ederim ????

4 CEVAP

Yagizsolakk

Memnun kalmadıysanız 1 vet.hekim bulup başka yerede gidin derim.

Yagizsolakk

Damla tedavisi gerekli görmediler galiba. Bu 3. Göz kapağı damarlı bir şekildemi kanlanmıştı. Öyle ise bize damla vermişlerdi.

sahikaacar

İki gün sonra tekrar gelmemi söylediler damlaya o zaman karar verilecek ama içim rahat etmedi. Üçüncü göz kapağı normal görünüyor sadece resimdeki gibi gözünde bir kanlanma var. Başka bir veterinere götüreceğim sanırım.

Yagizsolakk

Başka hekime danışmalısınız. Ne yazık ki para tuzagı manasında çok fazla şeyler yapan yerlerde var. Ankaradaysanız pet level veya pet on boardı öneririm