Kedim Kustu?

minnoss737

kedim birden halıya kustu katı bir şekilde ama sağlıklı gözüküyor bir sorunu olmuş olabilir mi bilmiyorum veterinere götürmeli miyim söyler misiniz?

6 CEVAP

sekerfare21

Tuy kusmus olabilir. Malt verin varsa evde.

NSukun

Kusmuk ne renk içerisinde mama ya da tüy var mı

minnoss737

mama var ciğer veriyorum

Hızlı yemiş olabilir ya da ciğeri ilk kez yemişse dokunmuş olabilir.
Muhtemelen hızlı yemektendir yemek taneleri görünüyorsa

kedimelsa

Benimkide aynı şekilde hızlı yediği için oldu ben bı anda koydum önüne bilmeden azar azar vermek gerekiyor başlarda katı mamaya geçerken veya evden bişi verirken bile azar azar veriyorum artık

minnoss737

ciğeri yaş mama gibi veriyorum evet biraz hızlı yiyor sanırım ve hep ciğer veririm ilk defa kustu bu sefer neden anlamadım