Acill Kedimin Gözünde Bişey Var

Ebra_erdem

Kedimi bulamadım bi baktım ayakkabligin kapısı açılmış en fazla 2 dk olmuştur kedimi aldım gözünde bişey vardı ayakkabliktada fare yapışkanı vardı hemen göz losyonuyla sildim ama çıkmadı kıl gibiydi şuan kendi kendine gözünden gitti sizce nedir gözündeki şey fotosunu çekemedim o panikle şuan gitti gözünden yarın bi veterinere götürsem mi

3 CEVAP

Nazzzz011

Bir veterinere götürebilirsiniz göz önemli sonuçta

Ebra_erdem

Yarın götürücem gözünde bişey yok ama yinede korkuyorum

Ebra_erdem

Benim şimdi aklıma geldi köpegim ayakkabliktan geciyo acaba onun tüyü mu Gözüne kaçtı uzun ve kalın bişeydi gözündeki