Mama Sorunsalı ( Soru Değildir Dertlenme İçerir )

GlsmKrpk

Bundan bir kaç gün önce ********* sitesinden 5kg ND domuzlu elmalı mama siparişi verdim gelen mama tarihi 2020/09 kadar geçerli. Mamayı açtığımda nemliydi ve kedim yemedi siteyi aradık sorunun onlardan kaynaklı olmadığını belirtip Farmina firmasını aramamız gerektiğini söyledi ( Bu tip sitelerde alışverişi müşteri memnuniyetine göre yaparım bir daha sattığı ürünün arkasında duramayıp değişim ya da iade yapmayan yerden sipariş vermem ) . Uzun uzun konuşmalar sonunda işi yokuşa süreceklerini anladım ve sinir kat sayımı artırmamak için farmina ile iletişime geçtim. Ürünü iade alıp sabahına ND yolladılar. 5kg paketlerde mi sorun var anlamadım kedim aç kalıyor ama yemiyor, kokusu taze de gelmedi. Petlebi'den aldığımız eski mamasını koydum afiyetle yiyor( aynı marka aynı ürün 1.5kg ) . Firmaya yine yazdık . Yarın yetecek kadar maması var acil aynı ürünü bulmam lazım. Uzun lafın kısası bir daha bildiğimden şaşmam . Ürün kalitesine güvenen sitelerden alışveriş yaparım . Uğraşması ayrı dert mama bitti stresi ayrı dert

3 CEVAP

LadyAndCat

Güvenilir yerlerden bildiğiniz ürünleri alın...

GlsmKrpk

Evet o dersi şahsım adına aldım :)

GlsmKrpk

Aslında şu da var siteyi devre dışı bırakıp direkt farmina firmasıyla muhattap oldum. Sonuç yine aynı 5 kg paketlerinden mi kaynaklı saklama sorunsalı mı bilemedim gitti