Yine Ben :D

FridaDora

Merhaba arkadaşlar serüvenimi okuyanlar bilir, yeni kedi sahiplendim ve bilmediğim öğrenmeye çalıştığım çok fazla şey var. Sağolsun Sanat da bana hergün merak edecek yeni şeyler çıkartıyor. Sorum şu; 3lü koltuk arkasından kanepenin içine giriyor yani öyle bir boşluk varmış yalnız oraya benim elim sığmıyor, küçük bir yer. Şimdi ben oranın ne durumda olduğunu açılmadığı için bilmiyorum kanepe tasarımı farklı biraz, oraya girmesini nasıl engellerim. Çünkü bugün 2 kez içine girdi ve çıkarmak için kırk takla attım ve muhtemelen içi tozludur. Gözleri şu sıralar aktığı için hele (damla kullanıyor) hiç girmesini istemiyorum. Ve kapatabileceğim bir mekanizma da değil. İnce ve 2mt kadar uzun bir boşluktan giriyor. Engellemek için ne yapmam gerek?

3 CEVAP

uzumkitty

Petlebi'de de satıyorlar. Kedi uzaklaştırıcı sprey. Onu alıp oraya sıkacaksın. Bir daha giremez.

yusufsaygin2

8 senedir bizle olan koltuklarda fark edemediğimiz boşluğu fark ettirmişti bizim yavrucakta, gözle görülecek bir yerde de değildi açıkçası.. Ben direkt olarak o boşlukları kapatarak çözüm buldum ama @uzumkitty'nin dediği de işe yarar gibi.

Cansumuezza

Oraya girmesi sorun olur büyüyor çünkü her gecen gun, girip cikamayabilir mecburen kapatacaksiniz bir şekilde