Ödül Mama

Tokyoberfin

Arkadaşlar selamm yavru kedime ödül mamasını ne sıklıkla vermeliyim ?Kalın Yazı

4 CEVAP

jamesdeen

Gerekli bir şey değil. Hiç vermeyen de çok insan var. İyi bir şey yaptığında verebilirsiniz çok olmaması şartıyla.
Bu arada umarım yaş mama ile ödül mamasını aynı zannetmiyorsunuz? İkisini aynı zanneden insan da çok fazla var

BalliBadem

Çok sağlıklı değil günde 2-5 taneyi aşöayın derim hiç vermemek yada evde hazırlamak daha iyi olur

dilaraxx

çok gerekli değil , 60 gr'lık almıştım 4 ay önce hala bitmedi.

Tokyoberfin

@jamesdeen Yok yok tabiki aynı sanmıyorum :) sadece arada bir mutlu olsun veya iyi bir şey yaptığında vs. diye dediğiniz gibi.