15 Kg Mama 2 Aylık Yavruya Ne Kadar Gider

Siyammm

Yavru kedi sahiplenicek mystic almayı planlıyorum 15 kg. 1,5 almak istiyorum ama 15 kilo daha hesaplı. Yavruya bu mama ne kadar süre yeter 2 aylık olucak aldığımda

26 CEVAP

ZehraBulutt

Siyam hangi yavruyu alacağınıza karar verdiniz mi, dişi alın bence. Ben bile heyecanlandım, hayırlı olsun yeni yavrunuz :)

Siyammm

Teşekkür ederim kisi arasında kaldım hangisiyle elektriğin uyuşursa artık

Oske22

Benimki 12 kiloyu 12 ayda yiyor :)

bademthecatt

Mystic numune geldi bugün banada kedim yüzüne bakmadı sokak kediler verdiğim enjoydan tarttırdım birkaç tane onu yedi mystic yemedi brit care kullanıyoruz severek yiyor çok memnunum içte mystic hiç sevmedi kokusu görünüşü bir garip geldi mamanın bilmiyorum zaten kullanmayı düşünmüyordum sadece merak etmiştim bizde tadım testinde sınıfta kaldı

ZehraBulutt

Bu arada tadını da sevmediler kedilerim. Büyük kedim aşırı obur bir kedi, normalde öğünlü veriyorum mamayı, bunu tabağa koyup ortada bıraktım, saatlerce durdu mama düşünün. Aynı şekilde brit'i de sevmemişti. Bu iki mama çok benzer bence, ikisinde de bir şey var, hem iştahlı yemiyorlar hem ishal yapıyor, en azından benim kedilerimi.

Siyammm

Yusufsaygin2 +1 :)

BalliBadem

Çalı günde 100 gr kadar yaş mama yada haşladığım şeylerden yiyor ve 50-60 gr kadarda kuru mama yavruyken çok yerler

Siyammm

ikisi

Siyammm

Arkadaşlar bide salonda 3-4 bitki var ne yapsam devirirmi?

sekerfare21

15 kiloyu iyi saklamaniz lazim tazelik icin. Bir kediye fazla bence.

anjelik123

Rahat 9-10 ay gider bir kedi için . Ben 16kg almıştm (kasım ayında) iki kedim yiyordu şuanda nerden baksak 1,5kg daha var